شرکت ساپرا ترابر به مشتریان خاص خود سرویس door to door ارائه مینماید بدین ترتیب که کالا را از درب کارخانه فروشنده یا محلی که وی اعلام مینماید برداشته ، آن را به بندر و یا فرودگاه مورد نظر وی با کامیون حمل کرده و از آنجا به مقصد نهایی ارسال مینماید. همچنین میتواند تشریفات گمرکی در مبدأ را نیز انجام دهد.

این شرکت با ارائه سرویس ترانزیت داخلی ، کالای مشتری را از گمرکات داخلی ایران به گمرک مقصد نهایی حمل کرده ، کالا را ترخیص قطعی نموده و درب کارخانه تحویل خریدار میدهد.

تماس با ما

شهرک غرب، بلوار دریا، مطهری شمالی، خیابان عباسی اناری، پلاک18، واحد 2 

88569610 – 88569641 – 88569603

88569617

info[@]sapratarabar.com

شنبه تا چهارشنبه 9-17 و پنجشنبه 9-13

درباره ما

شرکت حمل و نقل بین المللی ساپرا ترابر  به عنوان شرکت تخصصی حمل و نقل بین المللی گروه ساپرا که متشکل از چهار شرکت "ساپرا تجارت پارسی" ، "ساپرا پرواز پارسی" ، "ساپرا ترابر" و "ساپرا ترخیص کالا"  می باشد، فعالیت می نماید.

این شرکت  با بهره گیری از گروه مدیریتی باتجربه و  جوان و  با پشتوانه  دانش و تجربه پرسنل خود  افتخار دارد که خدمات تخصصی در زمینه های مختلف  حمل و نقل بین المللی اعم از دریایی( کانتینر فول و خرده بار) ، زمینی(کامیون فول و خرده بار و ترانزیت داخلی و خارجی) ، هوایی و ریلی را به مشتریان خود ارائه نماید.  شرکت حمل و نقل بین المللی ساپرا ترابر موفقیت خود را مدیون دو اصل اساسی و مهم " تفاوت " و "خلاقیت" است و این اصول را سرلوحه کار خود در همه ارکان قرارداده است.