شرکت ساپرا ترابر با توجه به نوع کالا ، مبدأ و مقصد ، مناسب ترین وسیله حمل و همچنین بهترین و مقرون به صرفه ترین روش حمل را به مشتریان پیشنهاد نموده و در انتخاب این امر به آنها خدمات مشاوره ای ارائه مینماید.

شایان ذکر است که در ارتباط با مجموعه های تولیدی ، با در نظر گرفتن حساسیت حمل از نظر سرعت و کیفیت ، قادر به ارائه سرویس خاص اعم از بارگیری سریع کالا از مبدأ ، انتخاب سریعترین سرویس با کمترین مدت زمان حمل (ترانزیت تایم) و افزایش مدت فیری تایم در مقصد میباشد.

تماس با ما

شهرک غرب، بلوار دریا، مطهری شمالی، خیابان عباسی اناری، پلاک18، واحد 2 

88569610 – 88569641 – 88569603

88569617

info[@]sapratarabar.com

شنبه تا چهارشنبه 9-17 و پنجشنبه 9-13

درباره ما

شرکت حمل و نقل بین المللی ساپرا ترابر  به عنوان شرکت تخصصی حمل و نقل بین المللی گروه ساپرا که متشکل از چهار شرکت "ساپرا تجارت پارسی" ، "ساپرا پرواز پارسی" ، "ساپرا ترابر" و "ساپرا ترخیص کالا"  می باشد، فعالیت می نماید.

این شرکت  با بهره گیری از گروه مدیریتی باتجربه و  جوان و  با پشتوانه  دانش و تجربه پرسنل خود  افتخار دارد که خدمات تخصصی در زمینه های مختلف  حمل و نقل بین المللی اعم از دریایی( کانتینر فول و خرده بار) ، زمینی(کامیون فول و خرده بار و ترانزیت داخلی و خارجی) ، هوایی و ریلی را به مشتریان خود ارائه نماید.  شرکت حمل و نقل بین المللی ساپرا ترابر موفقیت خود را مدیون دو اصل اساسی و مهم " تفاوت " و "خلاقیت" است و این اصول را سرلوحه کار خود در همه ارکان قرارداده است.